ZAČNI MAKAT!

TRÉNINKOVÝ PROGRAM NA 4 TÝDNY

Co je tréninkový program ZAČNI MAKAT?

Jedná se o tréninkový program na 4 týdny, který obsahuje 3 lekce týdně. Můžeš si vyzkoušet měsíční cyklus tréninků, které byly vytvořeny s ohledem na výkon, sílu a kondici. Tréninkový program obsahuje v jednom týdnu lekci na vršek těla, spodek těla a kondiční složku. Vše co je potřeba pro zdravé a silné tělo. Vyzkoušíš si cviky na mobilitu hrudníku, kyčlí, ale také na rozvoj zádových svalů, svalů hrudníku, svalů spodní části těla, cviky na výbušnost, koordinaci pohybu a kondici. Takhle vypadá progres, takhle vypadá tréninkový plán, který má smysl. Program je rozdělený do jednotlivých tréninků a do jednotlivých týdnů. Naučíš se pracovat s tempem při cvičení, s RPE (subjektivní vnímaní zátěže) a součástí je tréninkový deník, kam si budeš zapisovat své výsledky. U každého cviku máš odkaz na provedení, formou videa na youtube a také popis na set-up (jak to se do toho poskládat) cviku.

Pro koho je TRÉNINKOVÝ PROGRAM?

Pokud chceš začít cvičit, ale nevíš jak a nechceš si zatím platit trenéra, můžeš vyzkoušet tento program. Pokud už máš něco za sebou, ale chceš změnu a nebaví tě vymýšlet si tréninky, tak i pro tebe je toto skvělá volba. V případě, že tě bude tréninkový program bavit a chtěl/a bys pokračovat dál, tak se mi ozveš a můžeme spolu pokračovat formou online koučinku, přesně podle tvých cílů a fyzických možností.

Jak to funguje?

Teď už je to jen na tobě! Tréninkový program stojí 499 Kč. Přes odkaz níže (chci ZAČÍT MAKAT) ho zaplatíš online. Dole do formuláře, poté zadej své jméno, email a do zprávy napiš CHCI MAKAT a já ti pošlu tréninkový program do mailu. Celý program je v pdf, takže si ho můžeš otevřít přes mobil, nebo vytisknout. Tréninkový deník je v tabulkách google aby bylo možné jej editovat a také jde otevřít v mobilu, PC, nebo si jej vytiskni. Cvičit můžeš buď  v TĚLO!cvičně formou OPEN GYMU, kde tě nebude nikdo rušit. Nebo kdekoliv jinde v posilovně.