osobní trénink

Jak to funguje?

CO JE OSOBNÍ TRÉNINK?

Forma tréninku kde se vám plně věnuji 60-90 minut v privátní TĚLO!cvičně. Každý osobní trénink začíná úvodní schůzkou, kde proběhne diagnostika pohybového aparátu, abychom zjistili jak na tom jste. Dále probereme vaše návyky, sportovní i zdravotní historii a řekneme si jak se dostat k vašemu cíli. Domluvíme se na frekvenci tréninků a provedu měření na biometrické váze.

PRO KOHO JE OSOBNÍ TRÉNINK?

Pro úplné začátečníky, kteří potřebují maximální péči. Pro každého kdo má specifické bolesti, chronické potíže pohybového aparátu, nebo pro lidi po rehabilitaci. Pro sportovce, kteří se chtějí ve svém sportu posunout dále . Ale také pro každého kdo si nechce lámat hlavu s tréninkovým plánem s technikou a rád se nechá poradit a tím si výrazně zkrátí cestu ke svému cíli.

JAK TO FUNGUJE?

Jak už jsem zmínil, každý osobní trénink začíná úvodní schůzkou. Poté si domluvíme termíny tréninků, které jsou v pondělí, středu a pátek. Následně na základě vašich cílů a možností sestavím tréninkový program, podle kterého začneme cvičit. Vy se nemusíte o nic starat, celý tréninkový deník si vedu u sebe a o kompletní trénink se postarám.


co říkají o osobním tréninku klienti?

K Lukymu do TĚLO!cvičny docházím více než rok na soukromé lekce, na každý trénink je 100% připraven a jde vidět, že ho jeho práce baví. Při každém jeho tréninku vidiím na sobě určité silové posuny a věřím, že se dostaneme ještě dál.

Bára

Na Lukyho osobních trénincích se mi líbí individuální přístup a vhodné zaměření cviků s ohledem na zdravotní stav a kondici.

Kristýna


Lukáš přistupuje k trénování zcela jinak, než jsem byl doposud zvyklý, tj. kvalita až na prvním místě. Základem je vysoká míra individualizace při tvorbě cvičebního plánu, která je založena na konkrétních cílech, potřebách a tělesných možnostech daného klienta. Velmi kladně také hodnotím komunikaci a detailní vysvětlení konkrétních cviků a jejich smyslu v dlouhodobém plnění stanovených cílů aneb jak maximalizovat kvalitu prováděných cviků, efektivitu a minimalizovat zranění. Jednoduše shrnuto u Lukáše jsem nalezl perfektní profesionální přístup s důrazem na kvalitu, kdy požadované výsledky se dostavily mnohem rychleji, než jsem sám očekával. A to mi dává smysl.

Karel