online koučink

jak to funguje?

CO JE ONLINE KOUČINK?

Při online koučinku se vidíme 1x měsíčně a na základě diagnostiky a vašich možností a cílů, připravuji tréninkový program na míru. Každý měsíc máte nový tréninkový cyklus, který vychází z vašich aktuálních možností, vybavení, času a cílů. Po celou dobu jsme ve spojení přes profesionální tréninkovou aplikaci Train Heroic. V této aplikaci máte nahraný trénink, náhled cviků, podrobný popis cviku ode mě a také vám aplikace trekuje progres. Stačí pouze zapisovat váhy a opakování. 

PRO KOHO JE ONLINE KOUČINK?

Pro každého kdo chce tréninkový program na míru. Pokud cvičíte doma s vlastním tělem, máte vlastní fitko v garáži, nebo chodíte do veřejné posilovny je tu online koučink pro vás. Také pro začátečníky, kteří chtějí urychlit svůj progres a cvičit správně. Dále pro zkušené cvičence, kteří ztrácejí motivaci, nebaví je vymýšlet si tréninky, nebo dlouhodobě stagnují. Zkrátka pokud se chcete posunout, ale osobní trénink pro vás není ať už z jakéhokoliv důvodu, tak online koučink je ta nejlepší volba.

JAK TO FUNGUJE?

Stejně jako osobní trénink, tak i online koučink začíná osobní schůzkou. Zde probereme jaké jsou vaše cíle, jaké máte vybavení, případně zdali budete chodit do veřejného fitka. Dále také uděláme diagnostiku a domluvíme se kolikrát týdně můžete trénovat. Také bude provedeno měření na biometrické váze. Na základě těchto informací sestavím tréninkový program, který vám nahraji do aplikace Train Heroic a na schůzce vám ukážu, jak se aplikace používá. Po celou dobu online koučinku jsem vám k dispozici ať už přes chat přímo v aplikaci, nebo například přes watsapp. Poté se budeme scházet vždy 1x za měsíc, kde budeme provádět kontrolní měření, techniku cviků na další období, případně budeme řešit aktuální potíže. Tréninkový program je laděn přesně na míru, takže pokud chcete cvičit 1x nebo 5x týdně a například pouze s vlastní vahou, tak sestavím takový program aby vám vyhovoval. Také můžete využít TĚLO!cvičnu formou OPEN GYMU pro svůj trénink. 

Co říkají o online koučinku klienti?

Jako roční absolvent Lukášovo online koučinku vycházím velmi nadšený. Pomohl mi dosáhnout mých cílů a během cvičení mě vždy motivoval a podporoval. Jeho komunikace byla rychlá a efektivní a vždy mi poskytl užitečné rady a odpověděl na mé otázky. Oceňuji jeho znalosti a profesionální přístup. Doporučil bych jeho služby každému, kdo hledá kvalitní online koučink. Děkuji Lukáši za spolupráci.

Petr

Lukáš přistupuje k trénování zcela jinak, než jsem byl doposud zvyklý, tj. kvalita až na prvním místě. Základem je vysoká míra individualizace při tvorbě cvičebního plánu, která je založena na konkrétních cílech, potřebách a tělesných možnostech daného klienta. Velmi kladně také hodnotím komunikaci a detailní vysvětlení konkrétních cviků a jejich smyslu v dlouhodobém plnění stanovených cílů aneb jak maximalizovat kvalitu prováděných cviků, efektivitu a minimalizovat zranění. Jednoduše shrnuto u Lukáše jsem nalezl perfektní profesionální přístup s důrazem na kvalitu, kdy požadované výsledky se dostavily mnohem rychleji, než jsem sám očekával. A to mi dává smysl.

Karel


Mohu vysoce doporučit, jak individuální tak i kolektivní cvičení. Trénuji pravidelně, Lukáš má přátelský přístup, velké zkušenosti, schopnost vést a motivovat. Tréninky nejsou monotónní a jsou kvalitní. A vždy poradí, nenechá nic být.
Za mě skvělé. 

Kristína