soukromé lekce pro každého

Ať už jsi sportovec a chceš se zlepšit ve svém zaměření, nebo by ses rád cítil(a) lépe a byl(a) v kondici, případně máš nějaké chronické bolesti a chceš se jich zbavit - jsi tu správně.

Každá soukromá lekce začíná osobní schůzkou, kterou si můžeš domluvit ideálně po telefonu, který najdeš v kontaktech.

Na úvodní schůzce probereme TEBE, proč jsi se na mě obrátil(a), co tě trápí, nebo naopak co chceš zlepšit? Budu se hodně vyptávat a budu potřebovat přesné informace. Taky provedeme několik diagnostických cviků, abychom věděli na co přesně se zaměřit.

Jsem zastánce toho, že soukromé lekce musejí mít svůj začátek i svůj konec a většina tréninkových plánů je na několik týdnů, proto nejkratší doba spolupráce u mě je měsíc.

RÁD POSKYTNU I KONZULTACI

Mým úkolem je posunout tě dále, ať už v cestě za tvým cílem, v odstranění bolesti nebo v tom cítit se lépe a to chce čas, nic se neděje ze dne na den.

 Každý tréninkový plán má své trvání, standardně od 4 až po 16 týdnů, já nabízím tu nejkratší variantu a potom zlatý střed, tedy 12 týdnů.

Nastavíme si jasný cíl, jasná pravidla a budeš přesně vědět, co tě čeká. Cokoliv tě bude zajímat ti zdůvodním, naučím tě poslouchat své tělo a to jak funguje, budeme pracovat na tom, aby ses cítil(a) lépe a neustále se zlepšoval(a). 

V případě zájmu mohu nabídnout i jednorázovou konzultaci, která zabere cca 1 hodinu a mohu ti poradit s technikou cviků, s úpravou tréninkového plánu, nebo předat informace ohledně stravy, spánku a otužování.

Konzultace vychází na 500 Kč.


SPOLUPRÁCE

Nabízím 2 druhy spolupráce.

8 lekcí za 2 800,-

24 lekcí za 7 500,-

Pokud se bojíte investice, nebo se zkrátka nechcete vázat na tak dlouho, můžete si vybrat pouze 8 lekcí, které vycházejí cca na měsíc dle domluvených termínů, kde zjistíte zdali vám můj přístup vyhovuje, v opačném případě navážeme delší spolupráci na několik týdnů. Po uplynutí této doby můžeme opět pokračovat novým plánem s novými cíli, protože prostor pro zlepšení bude vždycky.

V případě, že by vám mé služby nevyhovovali, nebo byste museli z jiného důvodu spolupráci ukončit, tak vám částku za nevychozené lekce vrátím zpět.

Standardně jde minimálně o 2 tréninky týdně pod mým vedením v TĚLO!cvičně a 1 trénink na doma, nebo v případě zájmu můžeme trénovat 3x týdně, záleží na vašich časových možnostech.

podmínky zrušení lekce

Na každou lekci se musím připravit a věnuji tomu čas a proto je pro mne velice důležité, abyste dodržovali domluvené termíny.  Vzájemně tak budeme mít nastavené podmínky níže.

- Zrušení lekce více jak 48 hodin předem je bez poplatku.

- Zrušení lekce méně než 48 hodin předem je za 100% ceny lekce.


Samozřejmě jsme jenom lidi a může se stát cokoliv, takže pokud náhle onemocníte, máte úraz, anebo se jedná o jinou výjimečnou situaci, můžete lekci zrušit nejpozději ten den do 8:00 a to bez poplatku, ovšem budu tyto případy uznávat opravdu výjimečně.


Tyto podmínky platí i pro mě, takže pokud bych vám byl nucen lekci zrušit a neudělám to včas, budu vám ji kompenzovat v jiný den.