soukromé lekce pro každého

Ať už jsi sportovec a chceš se zlepšit ve svém zaměření, nebo by ses rád cítil(a) lépe a byl(a) v kondici, případně máš nějaké chronické bolesti a chceš se jich zbavit - jsi tu správně.

Každá soukromá lekce začíná osobní schůzkou, kterou si můžeš domluvit ideálně po telefonu, který najdeš v kontaktech.

Na úvodní schůzce probereme TEBE, proč jsi se na mě obrátil(a), co tě trápí, nebo naopak co chceš zlepšit? Budu se hodně vyptávat a budu potřebovat přesné informace. Taky provedeme několik diagnostických cviků, abychom věděli na co přesně se zaměřit.

CENA SOUKROMÝCH LEKCÍ

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE - 60-90 MINUT - 500 Kč

Tato varianta je v případě, že máš zájem o jednorázovou lekci, konzultaci, nebo získání informací ohledně silového tréninku. 

8 SOUKROMÝCH LEKCÍ - 60-90 minut/lekce - 3 360 Kč

V ceně je zahrnuto 8 lekcí v soukromé TĚLO!cvičně pod mým vedením. 

Na lekci jste pouze Vy a já a proto se vám věnuji na 100% po celou dobu lekce. Standardně to vychází na 2 lekce týdně a tréninkový program na 4 týdny.

Pokud byste měli zájem o 3 nebo více lekcí týdně, je možná osobní domluva.

V případě, že by vám mé služby nevyhovovali, nebo byste museli z jiného důvodu spolupráci ukončit, tak vám částku za nevychozené lekce vrátím zpět.


CO SEBOU NA TRÉNINK?

Obuv vhodnou do tělocvičny si vezměte sebou, ale 90% cvičení je na boso, takže boty využijeme jen výjimečně. Také si vezměte ručník, pití a sportovní oblečení. Nic víc nebude potřeba.

podmínky zrušení lekce

Na každou lekci se musím připravit a věnuji tomu čas a proto je pro mne velice důležité, abyste dodržovali domluvené termíny.  Vzájemně tak budeme mít nastavené podmínky níže.

- Zrušení lekce více jak 24 hodin předem je bez poplatku.

- Zrušení lekce méně než 24 hodin předem je za 100% ceny lekce.

Samozřejmě jsme jenom lidi a může se stát cokoliv, takže pokud náhle onemocníte, máte úraz, anebo se jedná o jinou výjimečnou situaci, můžete lekci zrušit nejpozději ten den do 8:00 a to bez poplatku, ovšem budu tyto případy uznávat opravdu výjimečně.


Tyto podmínky platí i pro mě, takže pokud bych vám byl nucen lekci zrušit a neudělám to včas, budu vám ji kompenzovat v jiný den.