online rezervace

Rezervaci můžete vytvořit kliknutím na odkaz níže, anebo si stáhnout aplikaci RESERVIO a najít si nás tam.

Na skupinové lekce si nezapomeňte vzít obuv vhodnou do vnitřních prostor (čistou a bez kamínků), pití a menší ručník.

Kardio s trenérem

Každý pátek od 17:30 trénink který není pro slečinky. Hrajeme si s intenzitou, delší intervaly, aktivní pauzy, střídaní rychlých a pomalejších úseků. Klasika je airbike, veslo, švihadla, kardio na místě, výběhy do schodů a spoustu dalších cviků. Zde můžete ukázat co je ve Vás.

Better Body kruháč

TĚLO!cvična vznikla díky kruhovému tréninku BBkruháč a ten u nás nesmí chybět. Společně trénujeme, závodíme, scházíme se a hlavně se zdravě hýbeme.

BBkruháč, neboli Better Body Kruháč vznikl v Aši v létě roku 2019. Zájem byl natolik vysoký, že jsme se z původní tělocvičny Keller přesunuli do lépe vybavené tělocvičny na Základní škole Okružní a zde se BBkruháč konal 2 roky. A proč byl je a bude stále tak oblíbený?

BBkruháč je rozmanitý kruhový trénink, kde se věnujeme základním pohybům jako je tah, tlak a dřep ve všech svých podobách, respektujeme všechny roviny (předozadní, boční a šikmou). Trénink je postavený tak, aby šel proti dnešnímu sedavému stylu, věnujeme se mobilitě, stabilitě a nezapomínáme ani na důležité kardio. 

BBkruháč lidi prostě baví, není to jen skupinový trénink, je to sešlost fajn lidí s chutí se odreagovat, zapotit se a pobavit se.

Cvičíme každé pondělí a středu od 18:00 a každý pátek od 19:00