semináře

Níže naleznete plánované semináře, jakmile bude potvrzený termín objeví se možnost rezervace.

VERONIKA ALLISTER

seminář nejen o chladové terapii

PROBĚHL V ÚNORU 2022

Veronika se v rámci biohackingu specializuje na spánek, chladovou terapii a ženský biohacking. Je zastánkyní holistického fitnessu a inovativních metod v oblasti zdraví, wellbeingu a dlouhověkosti (longevity). V neposlední řadě je zakladatelkou nového projektu Systers, který se věnuje péči o ženské zdraví.


SEMINÁŘ BUDE PŘESUNUT NA PODZIM LETOŠNÍHO ROKU - DATUM BUDE UPŘESNĚNO PŘED KONÁNÍM

Bc. Martina Rusňáková Korejčková Dis.

SEMINÁŘ O PROBLEMATICE STRAVOVÁNÍ

Martina vystudovala bakalářský obor Výchova ke zdraví na Pedagogické fakultě ZČU v Plzni a také obor Diplomovaný nutriční terapeut na VOŠ zdravotnické v Plzni, kde také provozuje nutriční poradnu. Mimo zhotovování jídelníčků na míru se také věnuje pomoci při stravování v rámci onemocnění jako je cukrovka, vysoký cholesterol, celiakie a podobně. Je také jednou z lektorek na VOŠZ Plzeň či v rekvalifikačních kurzech Yoda institutu pro fitness trenéry. V roce 2017 byla dokonce 1 ze 4 výživových specialistek pro Českou Miss a starala se o finalistky v oblasti výživového poradenství a vhodného způsobu udržování si tělesné hmotnosti. Na semináři se budeme bavit o tom jak si správně sestavit plnohodnotný jídelníček, jak se vyznat v potravinových obalech, jak používat aplikaci Kalorické tabulky, jak správně hubnout, případně nabrat svalovou hmotu. Součástí také bude možnost nechat si změřit tělesné hodnoty na profesionálním přístroji. Pokud vám není lhostejné co jíte a chcete se o problematice stravování dozvědět více, je seminář přesně pro vás. Více o Martině naleznete na jejich stránkách - https://www.martinakorejckova.cz


Lukáš Kopecký 

ZÁKLADY SILOVÉHO TRÉNINKU

5 hodinový seminář s komplexním přístupem

TERMÍN BUDE UPŘESNĚN

Pokud začínáš se cvičením a chceš se vyvarovat chyb a následným nepříjemným zraněním, je seminář přesně pro tebe. Na své si přijdou i pokročilí cvičenci, zdokonalí si techniku a věřím, že se naučí i něco nového. Budeme se věnovat komplexnímu náhledu na silový trénink, s čím by měl člověk začít, jak progresovat, co by nemělo chybět v tréninku, jak si poradit s případnou bolestí. Ukážeme si techniky cviků na všechny partie, projdeme tlaky, tahy, střed těla i rotační cviky. Každý účastník dostane několika stránkový manuál, kde bude seminář shrnutý, budou zde popsané jednotlivé cviky a spousty dalšího. Pro každého kdo to myslí se cvičením vážně.