osobní online koučink

Cvičíte stále to samé dokola a nemáte progres? Chtěli byste začít cvičit doma, ale nevíte jak? Máte vlastní posilovnu v garáži nebo ve sklepě a chcete podávat ty nejlepší výkony? Chodíte do městské posilovny a rádi byste měli tréninkový plán na míru? Trápí vás po tréninku nějaké bolesti, nebo máte nedostatky, které chcete zlepšit? Jste běžec, tenista, zápasník, či jiný sportovec a potřebujete kompenzační cvičení, nebo zlepšit svůj výkon? Pokud jste odpověděli na nějakou z těchto otázek ano, mám pro vás řešení - OSOBNÍ ONLINE KOUČINK


osobní přístup a plán na míru

Každý online koučink začíná osobní schůzkou. Promluvíme si o vašich možnostech a cílech, podíváme se na vaši fyzickou zdatnost, ze které bude vycházet tréninkový program. Projdeme si techniku určitých cviků a naučím vás používat aplikaci, do které vám nahraji váš tréninkový plán.  Nakonec si načtu vaše tělesné hodnoty přes biometrickou váhu a proběhne měření.

individualita a kontrola progrese

Podmínkou osobního online koučinku je pravidelná kontrola, vždy 1x za 4 týdny. Na této schůzce osobně projdeme váš aktuální fyzický stav, opět probereme techniku cviků, které budou v dalším tréninkovém cyklu a porovnáme tělesné hodnoty z předchozí schůzky.

podpora a poradenství

Po celou dobu online koučinku vám budu k dispozici ať už přes profesionální aplikaci Train Heroic, ve které budete mít nahraný tréninkový plán a která bude zároveň váš tréninkový deník. Nebo přes mobil a některou ze sociálních aplikací, kam se na mě můžete obrátit v případě jakýchkoliv potíží (nevyhovujících cviků, pomocí s technikou, zkrátka s čímkoliv co souvisí s tréninkem).

Pokud budete chtít získat od našeho koučinku maximum, nabízíme také diagnostiku pohybového aparátu a rámcový jídelníček na míru od kolegů, kteří s námi spolupracují.


NÁŠ TÝM

Profesionálka v oboru, v Plzni provozuje vlastní nutriční poradnu. Vidí věci v širších souvislostech a do poradenství zapojuje i prvky psychosomatické medicíny a  psychologie stravování.

Bc. Martina Rusňáková Korejčková Dis.

nutriční terapeutka

Zakladatel TĚLO!cvičny, který se učí  od nejzkušenějších v oboru. Zastánce  postupné progrese a silového tréninku. Neustále se vzdělává a s každým klientem hledá cestu k pohybu bez bolesti.

Lukáš Kopecký

trenér

Absolventka 3.lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Běžkyně, propagátorka zdravého životního stylu a pohybové prevence. Sleduje nové metody a postupy v oboru, v terapii využívá prvky vývojové kineziologie, senzomotoriku a kineziotaping.

Mgr. Klára Vaňková

fyzioterapeut

Osobní online koučink, je vytvořen přesně na míru klientovi, podle jeho časových možností, podle vybavení které má k dispozici a především podle jeho aktuální fyzické kondice a požadavků.


osobní online koučink - START

tréninkový plán na 4 týdny 

+ úvodní lekce v TĚLO!cvičně

s diagnostikou pohybového aparátu + 600 Kč

s online jídelníčkem na míru + 3 150 Kč

2 399 Kč

osobní online koučink -  FULL

tréninkový plán na 12 týdnů 

+ 3 lekce v TĚLO!cvičně

s diagnostikou pohybového aparátu + 600 Kč

s online jídelníčkem na míru + 3 150 Kč

6 499 Kč

CVIČTE KDEKOLIV, KDYKOLIV A DOSAHUJTE TĚCH NEJLEPŠÍCH VÝSLEDKŮ